Voňavý detox i zázračný elixír proti celulitidě, to jsou esenciální oleje

Je potřeba vědět, že není olej jako olej – zaměřte se na jeho kvalitu. V případě esenciálních olejů, je zcela jasným ukazatelem kvality cena. Když má jedna firma všechny oleje ve stejné ceně, je to jedna z indicií, že to nebude nic dobrého. Je to kvůli tomu, že k ne všem rostlinám se lze dostat snadno. Například k takovému kadidlovníku je to docela problém, a tak nemůže stát stejně jako například levandulový olej. Kvalitní esenciální olej vás může klidně vyjít i na tisíc korun, ale stačí vám z něj pár kapek, takže vydrží dlouho a neriskujete zdravotní problémy.
esenciální olej a květina

Na pomerančovou kůži pomůže grep

Při hubnutí se zaměřte na inhalování citrusů prostřednictvím difuzéru. Určitě ani kolegové v práci či rodina nebudou mít nic proti příjemné vůni grapefruitu, citronu nebo pomeranče. Podpoříte dobrou náladu a zabráníte chuti na neustálé pojídání různých dobrůtek.

Tip proti celulitidě

Do tuhého kokosového oleje si namíchejte grepový olej. Přidejte i měsíčkový olej, protože samotný kokosový velmi rychle taje. Díky měsíčku bude mít tužší konzistenci. Namíchaný olej si naneste na pokožku. Bude příjemně promaštěná a grep ji dokáže i detoxikovat. Pozor si však dejte v létě, protože citrusové oleje na kůži na slunci mohou způsobit kožní skvrny nebo se vám spálí pokožka. Týká se to zejména olejů lisovaných zastudena.
esenciální olej z měsíčku

Jak používat oleje:

do nápojů:
Je to jeden z nejefektivnějších způsobů na očistu oleji. Oleje můžete užívat v kapsli, kapat pod jazyk nebo do vody, abyste dosáhli cílených výsledků.
na pokožku:
Když místo po nanesení oleje trochu promasírujete, zlepší to vstřebávání.  Nanášení olejů na chodidla má přímý vliv na krev a lymfu, které jsou při detoxikaci nejdůležitější.

Nápoj na hubnutí

Smíchejte pár kapek esenciálního skořicového oleje, zázvorového, mátového a grapefruitového.
Skořice je antioxidant, nepodporuje vznik nových tukových buněk, snižuje hladinu špatného a zvyšuje hladinu dobrého cholesterolu. Zázvor zlepšuje trávení a zrychlí metabolismus. Máta vás zbaví chuti na sladké. Citrusy zmírňují chuť na jídlo a jsou skvělé spalovače tuků.

Voňavý detox i zázračný elixír proti celulitidě, to jsou esenciální oleje
4.6 (92%)5