Kdo je podnikavá žena? Jste to VY!

A v každém regionu žijí ženy, které by podnikat chtěly, je to jejich sen, přání dokázat si své schopnosti nebo jednoduše nutnost postarat se sama o sebe a o rodinu. Každá žena má jinou motivaci začít. Všechny ale mají jedno společné – k tomu, aby začaly, potřebují pomocnou ruku.
Společný znakem žen ze skupiny „ŽENY s.r.o.“ je zenový kruh ENSO, který představuje sílu, život, eleganci, osobní růst, individualitu, rovnováhu a všechno to, co je dokonalé ve své nedokonalosti.

 

Projekt ŽENY s.r.o. je určený ženám, které hledají inspiraci, nebo se naopak inspirací chtějí stát. ŽENY s.r.o. nabízí všem uživatelkám možnost testovat zdarma řadu novinek a produktů dostupných na českém trhu a předávat tak dále své osobní zkušenosti. Nechybí ani zajímavosti a novinky od šikovných českých žen, které si již plní své sny a pustily se do vlastního podnikání. Všechny ostatní zde přinejmenším naleznou návod a užitečné podněty, jak se k podnikavým ženám přidat, ať už účastí na zajímavé akci, zapojením se do diskusí, zasláním zajímavého receptu.

ŽENY s.r.o. vám dají nejen inspiraci a spoustu skvělých věciček zdarma k testování, ale i smysl v životě.Přečtěte si  a uvidíte, že i vy se můžete odrazit a začít podnikat, když člověk chce, jde všechno! Občas potřebuje podpořit a povzbudit k tomu, aby to šlo, a přesně to dokáže projekt ŽENY s.r.o. I vy se můžete stát součástí tak skvělého projektu, jakým ŽENY s.r.o. bezesporu jsou. Nejde o to jen o svých snech snít, ale konečně pro něco pro ně udělat. Nejen brát, ale dát do toho i kus sebe, nadšení a energii.
Zakladatelkou projektu ŽENY s.r.o. je Eva Vašková Čejková. Tato úžasná žena začala podnikat již ve svých 21 letech, kdy založila společnost působící v oboru PR, marketingu a vzdělávání ConPro. Na mateřské dovolené v roce 2013 si přibrala projekt ŽENY s.r.o. zaměřený především na ženy. A protože ví, jak těžké mohou být podnikatelské začátky, založila projekt Podnikavá žena, který si klade za cíl podpořit nejen začínající podnikatelky.

Kdo je podnikavá žena? Jste to VY!
4.5 (90%)2