Dobré osvětlení na silnici je základ

Cítíte se na silnici v bezpečí? Pokud tomu tak není, možná je to nejen proto, jaké zprávy zaznívají denně v médiích, ale také proto, že si nejste zcela jisti svými schopnostmi.
Zdravá kritika je jistě na místě, nicméně ještě mnohem lepší je, pracovat na sobě tak, abyste své řidičské umění a schopnosti co nejvíce zdokonalili. K dobrému řidiči nepatří pouze schopnost ovládat své vozidlo a znát dopravní předpisy, ale také to, že má své vozidlo v tom nejlepším pořádku – minimálně ve stavu, který vyhovuje českým předpisům.klasický reflektor
Už jste také na silnici potkali řidiče, který neměl rozsvícená přední světla? Možná na tuto povinnost zapomněl a možná se to stalo proto, že mu prasknul zdroj světla. V takovém případě je vždy na místě zastavit a autožárovku bezodkladně vyměnit. Vždyť právě z takového důvodu patří autožárovky do povinné výbavy každého vozidla.
Kvalitní osvětlení vozidla na silnici je základ, bez kterého se nikdo z nás neobejde. Nejde jen o to, abychom byli my samotní dobře vidět, ale také o to, aby nás dobře viděli všichni ostatní, kdo se na cestách vyskytují. Základní pravidlo bezpečnosti tedy zní – dobře vidět a být dobře vidět. A to se nestane, pokud nebudete mít k dispozici kvalitní zdroje světla.světlomet fordu
Do předních světlometů patří buď žárovky h7, které jsou o něco modernější a umožňují samostatné ovládání dálkových a tlumených světel, anebo autožárovky h4, které jsou dvouvláknové, a najdeme je často v jednodušších typech vozidel.
Ať už však máte svůj automobil vybavený libovolným typem zdroje světla, tak v každém případě by taková autožárovky měla být kvalitní.
Vždy byste se měli zajímat o její světelný tok, dosah i životnost. Ani na první pohled lákavá nízká cena nemusí být výhrou, pokud je svítivost malá a životnost krátká. Jestliže máte zájem o skutečnou kvalitu, pak je skvělou a mnoha řidiči ověřenou volbou autožárovka osram h4 Light Park.

1/5 - (1 vote)